کاربران عزیزی که در دانلود فایلها با انتی ویروس Eset Smart Security شرکت NOD32 مشکل دارند به راهنمای دانلود سایت آغازه مراجعه کنند.

تبلیغات ویژه

فروشگاه اینترنتی سایت آغازه

فروشگاه اینترنتی آغازه: آیا برای کنکور ارشد خود را آماده میکنید؟ آیا به دنبال یادگیری دروس تخصصی رشته کامپیوتر در منزل هستید؟ سایت آغازه تمامی نیازهای شما را برآورده کرده است. شما میتوانید جدیدترین محصولات تخصصی رشته کامپیوتر را شامل فیلمهای آموزشی تخصصی ، جزوات آمادگی کنکور ، کتابهای الکترونیکی، به زبان فارسی و اصلی را در فروشگاه اینترنتی آغازه بیابید. جدیدترین فیلمهای آموزشی دروس تخصصی کامپیوتر شامل دروس پایگاه داده ها ، نظریه زبانها و ماشین ها، مدار منطقی ، ریاضیات گسسته، آمار احتمالات مهندسی ، طراحی الگوریتم ، مهندسی نرم افزار و...... فروشگاه اینترنتی آغازه

خرید پستی محصولات سایت آغازه

پکیج طلایی جزوات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات
خرید پستی فیلم آموزشی تعمییرات سخت افزار و عیب یابی کامپیوتر های PC به فارسی
خرید پستی فیلم اموزشی شبکه های کامپیوتری سیسکو CCNA پیشرفته فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی Redhat Linux به صورت پیشرفته به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس ریاضی مهندسی به زبان فارسی
پکیج طلایی آموزش تصویری درس سیستم عامل به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس طراحی الگوریتم (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی
خرید پستی درس درس ساختمان گسسته (ریاضی گسسته) به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس مهندسی نرم افزار (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس معماری کامپیوتر به زبان فارسی
فیلم آموزشی درس مدار منطقی (کارشناسی ارشد) در 1 عدد DVD به زبان فارسی
خرید پستی فیلم درس آمار و احتمال مهندسی (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی
خرید پستی آموزش CompTIA A Plus به زبان فارسی
فیلم درس نظریه زبانها ماشینها (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی در 2 عدد DVD
خرید پستی پکیج آموزش دوره CWNA یا CCNP Wireless به زبان فارسی
خرید پستی مجموعه دوم فیلمهای آموزشی سایت آغازه در قالب 5 عدد DVD به زبان فارسی
خرید پستی رازهای فتوشاپ 1 (دوبله فارسی)
خرید پستی پکیج دانشجویان کامپیوتر
+ کلیه کتابهای سایت آغازه در قالب 3 عدد DVD
خرید پستی مجموعه فیلم های فارسی شبکه سیسکو در یک عدد DVD
خرید پستی آموزشی لینوکس/ کاملا فارسی و ملتی مدیا
خرید پستی مجموعه کامل کتب علوم کامپیوتر رفرنس به زبان انگلیسی - بیش از 19 گیگابایت
خرید پستی کاملترین مجموعه کتابهای علم رباتیک به زبان انگلیسی و فارسی
خرید پستی فیلم آموزش جامع فارسی ریز پردازنده در 2 عدد DVD
مجموعه اول فیلم های آموزشی سایت آغازه (رشته کامپیوتر) در 6 عدد DVD به زبان فارسی
خرید پستی پکیج ویژه ارشد مهندسی برق
خرید پستی بسته بی نظیر مقالات، پروژه ها و پایان نامه های رشته کامپیوتر
خرید پستی آموزش مدارک سیسکو در 2 DVD
فیلم های آموزشی امادگی شبکه های کامپیوتری سیسکو در 2 عدد DVD
مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code
خرید پستی پک کامل آموزش مدرک بین المللی سخت افزار Comptia A+ 2009
خرید پستی فیلم آموزش Network+ 2009 محصول شرکت TrainSignal
خرید پستی آموزش تعمیرات لپ تاپ دوبله به زبان فارسی
فیلم آموزش الگوریتم ها و بهینه سازی آن ها |(درس طراحی الگوریتم) دانشگاه MIT

کتابهای پایگاه داده

دانلود کتاب آموزش پایگاه داده از مبتدی تا حرفه ای به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش پایگاه داده از مبتدی تا حرفه ای به زبان فارسی

دانلو کتاب آموزش پایگاه داده از ابتدا تا انتها شما را در یادگیری مفاهیم پایگاه داده یاری خواهد رساند. لازم به ذکر است که این کتاب کاملترین کتاب حال حاضر در دنیای اینترنت می باشد و اما پایگاه داده چیست؟ تعریفی زیادی دراین باره گفته شده است اما بطور خلاصه میتوان گفت که پایگاه داده از داده های مرتبط به هم که تحت کنترل یک مدیریت متمرکز با عنوان DBMS می باشد که دارای کمترین افزونگی داده ها و به صورت مشترک قابل استفاده باشد. امروزه شما برنامه نویسی را پیدا نمیکنید تا برنامه ای کارا را بدون استفاده از بانک های اطلاعاتی تولید کند. اما برای یادگیری مفاهیم پایگاه داده باید از کجا شروع کرد؟ دیگر نگران این سوالات نباشد و ذهن خود را از این سوالات پاک کنید. کتاب آموزش پایگاه داده  شما را با مباحث تعریف موجودیت و شناسای روابط بین موجودیت های یک سیستم  و نمودار ERD اشنا خواهد کرد. اما برای طراحی جداول پایگاه داده شما لازم است تا مفاهیم جبر رابطه ای را خوب یاد بگیرید تا بتوانید ارتباط بین جداول پایگاه داده را خوب درک کنید. و در ادمه ی این کتاب شما با دستورات T-Sql نحوه ای اجرای پرسجو های مانند Select و insert و... را بطور کامل فرا خواهید گرفت. و در پایان شما با مافهیم بهینه سازی پایگاه داده و نرمال سازی پایگاه داده ها بطور مفصل اشنا می شوید این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته کامپیوتر و درس پایگاه داده می باشد. امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عنوان کتاب : کتاب آموزش پایگاه داده از مبتدی تا حرفه ای

زبان کتاب: فارسی

نویسنده: -

تعداد صفحه: 275

حجم فایل: 3.0 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب لغت نامه پایگاه داده اوراکل 10g به زبان فارسی

کتاب لغت نامه پایگاه داده اوراکل 10g

در این بخش از سایت آغازه مجموعه لغات و اصطلاحات پایگاه داده اوراکل Oracle 10g را برای شما آماده کرده ایم که این کتاب توسط انجمن اشیانه تهیه شده است. شما با مطالعه ی این کتاب بهتر میتوانید با پایگاه داده اوراکل کار کنید.. دانستن این لغات میتواند شما را در یادگیری و تسط کار با این پایگاه داده معروف شرکت اوراکل کمک شایانی نماید . حال میتوانید این کتاب را با عنوان  کتاب دلغت نامه پایگاه داده اوراکل 10g را رایگان از سایت آغازه دریافت کنید.

عنوان کتاب: کتاب لغت نامه پایگاه داده اوراکل 10g

نویسنده: گروه آشیانه

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 35

حجم فایل: 3.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش جامع پایگاه داده اوراکل Oracel

دانلود کتاب آموزش جامع پایگاه داده اوراکل Oracel

کتاب آموزش پایگاه داده اوراکل را برای شما کابران سایت آغازه فراهم کرده ایم. پایگاه داده اوراکل Oracle Database به مجموعه ای از اطلاعات گفته می شود که توسط سامانه پایگاه داده اوراکل مدیریت و اداره می شود. این محصول توسط شرکت اوراکل تولید شده است . شایان گفتن است که معمار یاین نرم افزار مدیریت پایگاه داده در نسخه های 5 و 8 تغییرات عمده ای شده است. اوراکل پایگاه داده ی توزیع شده‌ای است که با سیستم عاملهای متفاوتی می تواند کار کند. این بانک اطلاعاتی یکی از قدرت مند ترین نرم افزار مدیریت پایگاه داده ای معروف می باشد.، اوراکل یک پایگاه داده ایی با ساختار قدرتمند و مفید می باشد . بعضی از این ساختار از بهم پیوستن سطح های SQL است که یک سیستم مدیریت ارتباطی پایگاه داده یا RDBMS گویند. درواقع پایگاه داده در اصل مجموعه ای سازمان یافته از اطلاعات است. تعریف دیگری که از پایگاه داده می شود کرد این است که پایگاه داده مجموعه ای از رکوردهای ذخیره شده در رایانه با یک روش سیستماتیک (اصولی) مثل یک برنامه رایانه ای است که می تواند به سوالات کاربر پاسخ دهد.شرکت اوراکل بخش زیادی از موفقیت خود در سالهای اولیه تاسیس را مدیون استفاده از زبان برنامه نویسی C بود چرا که برنامه‌هایی که با این زبان نوشته می‌شد، با سیستم عامل‌های مختلف سازگار بود. در سال ۲۰۱۱ درآمد اوراکل از فروش محصولات و خدمات مختلف به رقم ۴۰. ۲ میلیارد دلار رسید. شایان ذکر است مهندس فرزین برازنده ، مدیر ارشد شرکت اوراکل یکی از مهندسین ایرانی(اهل سیاهکل استان گیلان) این شرکت می باشد .ر زیر سر فصلهای این مجموعه را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. امید است مورد توجه شما عزیزان سایت آغازه قرار بگیرد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش جامع پایگاه داده اوراکل Oracel

نویسنده: نامشخص

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 145

حجم فایل: 5.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش کاربردی Microsoft SQL Server به زبان فارسی

 کتاب آموزش کاربردی Microsoft SQL Server

 کتاب آموزش کاربردی SQL Server کتاب یاست که شما را از مبتدی تا حرفه ای میتواند به شما دانشجویان رشته کامپیوتر و علاقه مند پایگاه داده ها کمک بسزایی کنید. این کتاب ابتدا به سیستم پایگاه داده رابطه ای پرداخته و سپس به به آموزش دستورات SQL و پرسجو ها پرداخته می شود .شما در این کتاب با اجزای زبان اسکویل اشنا شده و از انواع توابع این زبان استفاده خواهید کرد. این کتاب شما را با کار زبان DDL زبان تعریف داده آموزش می دهد. این کتاب شما را گام به گام با اشیا و محیط SQL Server و کوئری نویسی در این نوع پایگاه داده ، ساختن جداول ، نرمال سازی پایگاه داده ها و پیاده سازی پروژه های عملی از ویژگی های این کتاب می باشد که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عنوان کتاب:  کتاب آموزش کاربردی Microsoft SQL Server

نویسنده: محمد امین ابولحسن نژاد

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 85

حجم فایل: 1.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود جزوه ایجاد پایگاه داده ها به زبان فارسی

دانلود جزوه ایجاد پایگاه داده ها به زبان فارسی

در این بخش از سایت آغازه شما می توانید کتاب پایگاه داده را بطور رایگان دانلود کنید.در این کتاب شما ابتدا با نمودارهای ERD به شناسایی موجودیتها وروابط بین عناصر سازنده داده ای و با مفاهیم جبر رابطه ای و حداول آشنا می شوید. برنامه رایانه‌ای که برای مدیریت و پرسش و پاسخ بین پایگاه‌های داده‌ای استفاده می‌شود را مدیر سیستم پایگاه داده‌ای یا به‌اختصار (DBMS) می‌نامیم. امید است این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عنوان کتاب:  جزوه ایجاد پایگاه داده

نویسنده: حمیدرضا ترابی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 38

حجم فایل: 4 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش نمودار ERD به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش نمودار ERD به زبان فارسی

در این بخش از سایت آغازه کتاب راهنمای نمودار ERD را برای شما آماده کرده ایم. و اما نمودار ای ار دی چیست و چه لزوم دارد تا ما قبل از تهیه یک بانک اطلاعاتی برای یک برنامه و داده ای یک سازمان از آن استفاده کنید.؟ Entity Relationship ( ارتباط موجودیت ) که به اختصار به اون ER Model میگویم ، نموداری در دسته Data Model می باشد. ( گاهی اوقات ممکنه واژه ERD یعنی ER Diagram را هم بشنوید.)ER Model، که شامل یک سری نمادهای گرافیکی هست، برای نشان دادن ساختار داده ای سیستم مورد بررسی، استفاده می شود. و بطور خلاصه می توان تو یه جمله تعریفی از ER داشته باشیم، نمودار ER در واقع اشیای داده ای، صفات و روابط بین هر یک از اشیای داده ای رو نشون می شود. حال شما می توانید راهنمای جامع رسم نمودار ERD را که به زبان فارسی نوشته شده است را رایگان از سایت آغازه دریافت کنید.

عنوان کتاب:  کتاب آموزش نمودار ERD به زبان فارسی

نویسنده: نامشخص

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 28

حجم فایل: 0.7 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب مدیریت پایگاه داده به زبان فارسی

دانلود کتاب مدیریت پایگاه داده به زبان فارسی

کتاب مدیریت پایگاه داده از جمله موارد درسی است که در مدارس فنی حرفه ای به ان پرداخته می شود. این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته کامپیوتر هم می باشد. از جمله مباحثی که در ایم کتاب به ان پرداخته می شود می توان به مفاهیم پایگاه داده ها ، تغییر جداول پایگاه داده ، ایجاد پرسجو عملیاتی و محاسباتی ، طراحی فرم های پیشرفته ، کار با ماکروها ، محافظت از پایگاه داده ها ، اشنایی با SQL Server ، پرسو جوی های جداول ، کار با Join ، کار با زیر پرسجو ها ، کار با جداول ، کار با عملگرهای جدولی و تغییر داده ای را می توان نام برد. شما یمتوانید این کتاب را رایگان از سایت آغازه دریافت کنید. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عنوان کتاب:  کتاب مدیریت پایگاه داده به زبان فارسی

نویسنده: آموزش و پرورش

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 324

حجم فایل: 2.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش مفاهیم پایگاه داده ها به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش مفاهیم پایگاه داده ها به زبان فارسی

کتاب آموزش طراحی پایگاه داده ها توسط بهروز معصومی تهیه شده است. هر چند این مطلب پیشتر در سایت آغازه انتشار یافته بود ولی به علت حذف شدن از روی سرور و درخواست بسیاری از کاربران دوباره در پست جدید تقدیم کاربران عزیز میکنیم. بانک اطلاعاتی، مجمو عه ای است از داده های ذخیره شده و پایا (در مورد انواع موجودیت های یک محیط عملیاتی و ارتباطات بین آنها) بصورت مجتمع و مبتنی بر یک ساختار، تعریف شده بطور صوری با حداقل افزونگی، تحت مدیریت یک سیستم کنترل متمرکز، مورد استفاده یک یا چند کاربر، بطور اشتراکی و همزمان. با توجه به این تعریف می توان دریافت که از دیدگاه تخصصی هر مجموعه ای از فایلهای ذخیره شده لزوما پایگاه داده محسوب نمیگردد. در این کتاب شما با نمودارهای ERD و سپس با پرسجو ها یا Query پایگاه داده آشنا می شوید. امید است مورد توجه قرار بگیرد.

عنوان کتاب:  کتاب آموزش مفاهیم پایگاه داده ها

نویسنده:  بهروز معصومی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 128

حجم فایل: 1.9 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش Power Designer در ترسیم نمودارهای ERD به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش Power Designer در ترسیم نمودارهای ERD به زبان فارسی

در این پست از سایت آغازه آموزش نرم افزار  Power Designer را که در ترسیم و تهیه نمودارهای ERD پایگاه داده ها مورد استفاده قرار میگیرد را آماده کرده ایم. این جزوه توسط پرهام مرادی در دانشگاه امیر کبیر تهیه شده است. با یادگیری این نرم افزار میتوانید نمدارهای ERD را برای ساخت بانک اطلاعاتی استفاده کنید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش Power Designer در ترسیم نمودارهای ERD

نویسنده: پرهام مرادی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 15

حجم فایل: 0.3 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب پایگاه داده مانگو دی بی – MongoDB به زبان فارسی

دانلود کتاب پایگاه داده مانگو دی بی – MongoDB به زبان فارسی

در این بخش از سایت آغازه کتاب MongoDB به زبان فارسی را برای شما عزیزان تهیه دیده ایم . مانگودی‌بی یک پایگاه داده‌های سند-گرای متن‌باز، کارا، مقیاس‌پذیر، بدون نیاز به طرح‌بندی اولیه نوشته شده در زبان برنامه‌نویسی سی++ است. هدف مانگودی‌بی پرکردن فاصلهٔ ذخیره‌بندی‌های کلید/مقداری—که سریع و مقیاس پذیر هستند— و سامانه‌های سنتی مدیریت پایگاه داده رابطه‌ای—که درخواست‌های غنی و عملکرد عمیقی دارند— بوده‌است. مانگودی‌بی برای رفع مشکلاتی طراحی شده که با پایگاه داده‌های رابطه‌ای به سادگی رفع نمی‌شوند؛ برای مثال اگر پایگاه داده کارسازهای زیادی را دربرگیرد. مانگودی‌بی به جای اینک همانند پایگاه های داده‌های رابطه‌ای کلاسیک داده‌ها را در جداول ذخیره کند، داده‌های ساختاریافته را در اسنادی با قالبی شبیه به جی‌سون (مانگودی‌بی این قالب را بی‌سون (BSON) می‌نامد) ذخیره‌سازی می کند، و بدین ترتیب یکپارچه‌سازی داده‌ها را در برخی اقسام برنامه‌های کاربردی آسان‌تر و سریع‌تر می کند.

عنوان کتاب: دانلود کتاب پایگاه داده مانگو دی بی – MongoDB

نویسنده: معصومه ابهامی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 90

حجم فایل: 1.8 مگابایت

ادامه مطلب ...

نرم افزارهای مورد نیاز

ادوب ریدر

foxit reader

win rar

خبرنامه

خبرنامه سایت آغازه

اگر عضو خبرنامه شوید، بدون نیاز به بازدید از سایت خبرها و مطالب بلافاصله پس از انتشار به ایمیل شما فرستاده میشوند. لطفا جهت عضویت در گروه سایت آغازه ایمیل خود را وارد کنید.

خبرنامه گوگل
اشتراك در آغازه
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه


صفحه ی فیس بوک سایت آغازه

کاربران عزیز سایت آغازه از این به بعد میتوانید جدیدترین اخبار و مطالب بروز شده سایت را در صفحه فیس بوک آغازه به ادرس زیر دنبال کنید.

http://fb.com/aghazeh.group

بازدید کنندگان

در حال حاضر 78 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

اطلاعات سایت

بازدیدکنندگان
6324
مطالب
1381
وب لینک
2
تعداد بازدید مطالب
7030088

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید