کاربران عزیزی که در دانلود فایلها با انتی ویروس Eset Smart Security شرکت NOD32 مشکل دارند به راهنمای دانلود سایت آغازه مراجعه کنند.

تبلیغات ویژه

فروشگاه اینترنتی آغازه:

فروشگاه محصولات آغازه

جامع ترین فروشگاه محصولات رشته کامپیوتر

با تضمین کیفیت و پشتیبانی یک ساله

اخبار ویژه:

گروه فنی مهندسی سایت آغازه با بیش از 9 سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش برنامه نویسی و سایر دروس رشته مهندسی کامپیوتر در ایران اقدام به راه اندازی سایت جدیدی با عنوان ارائه سورس کد و پروژه های دانشجویی در ایران نموده است. جهت دسترسی به این سایت اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت فوق در حال تکمیل است و از تمامی کاربران می خواهیم تا در غنی شدن هرچه بهتر محتوای سایت به ما یاری رسانند.

خرید پستی محصولات سایت آغازه

خرید پستی کاملترین آموزش شبکه mcitp آزمون ۷۰-۶۸۰ به زبان فارسی

خرید پستی فیلم آموزشی لینوکس پلاس Linux+ به زبان فارسی

پکیج طلایی جزوات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات
خرید پستی فیلم آموزشی تعمییرات سخت افزار و عیب یابی کامپیوتر های PC به فارسی
خرید پستی فیلم اموزشی شبکه های کامپیوتری سیسکو CCNA پیشرفته فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی Redhat Linux به صورت پیشرفته به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس ریاضی مهندسی به زبان فارسی
پکیج طلایی آموزش تصویری درس سیستم عامل به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس طراحی الگوریتم (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی
خرید پستی درس درس ساختمان گسسته (ریاضی گسسته) به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس مهندسی نرم افزار (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی
خرید پستی فیلم آموزشی درس معماری کامپیوتر به زبان فارسی
فیلم آموزشی درس مدار منطقی (کارشناسی ارشد) در 3 عدد DVD به زبان فارسی
خرید پستی فیلم درس آمار و احتمال مهندسی (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی
فیلم درس نظریه زبانها ماشینها (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی در 2 عدد DVD
خرید پستی مجموعه دوم فیلمهای آموزشی سایت آغازه در قالب 5 عدد DVD به زبان فارسی
خرید پستی رازهای فتوشاپ 1 (دوبله فارسی)
خرید پستی پکیج دانشجویان کامپیوتر
+ کلیه کتابهای سایت آغازه در قالب 3 عدد DVD
خرید پستی آموزشی لینوکس/ کاملا فارسی و ملتی مدیا
خرید پستی مجموعه کامل کتب علوم کامپیوتر رفرنس به زبان انگلیسی - بیش از 19 گیگابایت
خرید پستی کاملترین مجموعه کتابهای علم رباتیک به زبان انگلیسی و فارسی
خرید پستی فیلم آموزش جامع فارسی ریز پردازنده در 2 عدد DVD
مجموعه اول فیلم های آموزشی سایت آغازه (رشته کامپیوتر) در 6 عدد DVD به زبان فارسی
خرید پستی پکیج ویژه ارشد مهندسی برق
خرید پستی بسته بی نظیر مقالات، پروژه ها و پایان نامه های رشته کامپیوتر
خرید پستی آموزش مدارک سیسکو در 2 DVD
فیلم های آموزشی امادگی شبکه های کامپیوتری سیسکو در 2 عدد DVD
مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code
خرید پستی پک کامل آموزش مدرک بین المللی سخت افزار Comptia A+ 2009
خرید پستی فیلم آموزش Network+ 2009 محصول شرکت TrainSignal
خرید پستی آموزش تعمیرات لپ تاپ دوبله به زبان فارسی
فیلم آموزش الگوریتم ها و بهینه سازی آن ها |(درس طراحی الگوریتم) دانشگاه MIT

کتابهای امنیت شبکه

کتاب امنیت شبکه و رمز نگاری به فارسی

کتاب امنیت شبکه و رمز نگاری به فارسی

کتاب امنیت شبکه و رمز نگاری به فارسی را جهت دانلود کاربران عزیز سایت آغازه آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد. آنچه که در این کتاب می خوانید شامل مباحث علم ریاضیات و رمزنگاری ، بررسی الگوریتم های رمز نگاری سنتی ، ساختارهای جبری ، مقدمه ای بر رمز های کلید متفارن پیشرفته ، استاندارد رمزنگاری داده ها DES , استاندارد رمز نگاری پیشرفته AES , و رمز نویسی با استفاده از الگوریتم های کلید نا متقارن پیشرفته  ، مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه خلاصه و جکیده مولف این کتاب عنوان شده است. پیشینه نگرانی از امنیت، به سپیدهدم تمدن بشری بازمیگردد. امنیت، آسايش، پاسداری، حفاظت و ديگر مترادفهای لغوی اين واژه، بیانگر معانیای هستند كه ابزارهای بهرهگیری از آن در همهی آفريدههای ذیشعور به وديعه نهاده شده است و پايداری نسبی آن موجب دستیابی به فراغتهای ذهنی و نبود آن به همان اندازه موجب تشويش و تشتت خاطر در زندگی اين موجودات خواهد بود. حال كه به انسان و طیف گستردهی مسائل امنیتی وی در اشکال گوناگونش میرسیم؛ با در نظر گرفتن تفاوتهای وی با ساير موجودات زنده، درمی- يابیم كه انسان برای بقا به نیروهای برتر وجود خود مانند خلاقیت، ابتکار، آينده نگری و ... چنگ میاندازد تا با بهرهگیری از اين نهادهی ذاتی، زندگی خود را از غارنشینی شروع و تا بدان جا رسانده است كه امروزه دست در تسخیر كرات ناشناخته برده و در اين سیر زمانی گنجینه- ای مملو از ثروت دانش را برای آيندگان شکل داده است بزرگواران محترم! كتابی كه در پیش رو داريد برگردان بخش نخست كتاب رمزنگاری و امنیت شبکه آقای بهروز فروزان است كه جلد دوم آن در آيندهی نزديک به خدمت شما ارجمندان ارائه میگردد. چشمداشت حقیر از شما بزرگواران گرامی اين است كه بر كاستیهای فراوان آن چشم فروبسته و مزيت اندک آن را بزرگ پنداريد. امید است كه در سايه راهنمايی انديشمندانه و به دلگرمی و پشتوانه دانش شما، جلد دوم اين كتاب بیش از پیش پربار و درخور شما بزرگواران باشد.

عنوان: کتاب امنیت شبکه و رمز نگاری به فارسی

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: بهروز فروزان

تعداد صفحه: 362

حجم فایل: 15 مگابایت

ادامه مطلب ...

آموزش امنیت در شبکه های وای فای Wi-Fi

آموزش امنیت در شبکه های وای فای Wi-Fi

امنیت شبکه های وای فای Wi-Fi به علت استفاده از امواج رادیویی امکان شنود و دسترسی به اطلاعات رایانه ی شما را برای هکر ها میسر می سازد. اما راه حل افزایش امنیت شبکه های Wi-Fi در چیست؟ هرچند استفاده از پروتکل های رمز نگاری جدید مانند WPA2 و WPA باعث جلوگیری از دسترسی راحت بین کلاینت و روتر شبکه ی وای فای می گردد ولی همچنان راه حل های برای دور زدن آن نیز وجود دارد. کتاب امنیت شبکه های وای فای WI-FI نوشته ی جواد حاجیان نژاد که در 110 صفحه تهیه شده است شما را با مباحثی همچون معرفی شبکه های وای فای و استاندارد های پروتکل WI-FI ، مفاهیم امنیت در شبکه های وای فای ، چالش های امنیت در شبکه های WI-FI ، بررسی پروتکل های امنیتی وای فای WI-FI ، امیدواریم که از مطالعه ی این کتاب استفاده لازم را ببرید. شایان ذکر است فیلم آمخوزشی با عنوام شبکه های Wi-Fi وای فای پیشتر در سایت آغازه قرار داده شده بود که توجه شما را به آن جلب می نماییم

عنوان: کتاب آموزش امنیت در شبکه های وای فای

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: جواد حاجیان نژاد

تعداد صفحه: 112

حجم فایل: 2.7 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب SSL امنیت دیجیتالی به زبان فارسی

کتاب SSL امنیت دیجیتالی

کتاب SSL امضای دیجیتالی به زبان فارسی توسط مهندس طاهر خرمالی را برای شما کاربران عزیز سایت آغازه قرار می دهیم. SSL که به عنوان یک پروتکل امن بین ارتباط بین کلاینت و سرور تحت عنوان https شناخته می شود. ارتباطات امن مبتنی بر SSL عموماً به دو نوع گواهی دیجیتال SSL یکی برای سرویس‌دهنده و دیگری برای سرویس‌گیرنده و یک مرکز صدور و اعطای گواهینامه دیجیتال یا CA نیاز می‌باشد. وظیفه CA این است که هویت طرفین ارتباط، نشانی‌ها، حساب‌های بانکی و تاریخ انقضای گواهینامه را بداند و براساس آن‌ها هویت‌ها را تعیین نماید. این کتاب در 77 صفحه شما را این پروتکل امنآشنا می کند. بطور خلاصه می توان ssl را این گونه تعریف نمود که SSL یک پروتکل استاندارد و رایج امنیتی برپایه رمزگذاری است که در آن داده‌های رد و بدل شده بین سرویس دهنده (Server) و سرویس گیرنده (Client) توسط کلیدهای خاصی خصوصی و عمومی رمزنگاری (Encrypt) شده و در سمت دیگر رمزگشایی (Decrypt) می‌شود. امنیت در این پروتکل دو طرفه است؛ یعنی در هر دو طرف، فرایند رمزنگاری و رمزگشایی انجام می‌گیرد.یک پروتکل امنیتی با الگوریتم‌های رمزنگاری پیشرفته است که تبادل اطلاعات بین سیستم کاربر و سرور را کنترل کرده و با رمزنگاری داده‌ها کاری می‌کند که اطلاعات در بین مسیر برای شخص سومی قابل خواندن نباشند. یا به اصطلاح، اطلاعات را در یک تونل امنیتی رد و بدل می‌کند. این پروتکل برای اولین بار در مرورگر و سرور ایجاد گردید و امروزه به یکی از اصلی‌ترین راه‌های تامین امنیت وبسایت‌ها تبدیل شده است که هم‌اکنون میلیون‌ها وبسایت از این پروتکل استفاده می‌کنند.

عنوان: کتاب SSL امنیت دیجیتالی

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: طاهر خرمالی

تعداد صفحه: 77

حجم فایل: 2 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلو.د کتاب راهنمای امنیت سایت جوملا به زبان فارسی

کتاب راهنمای امنیت سایت جوملا

امروزه از سیستم مدیریت محتوای جوملا برای راه اندازی وب سایت شخصی و شرکتی به کرار استفاده می کنند . عدم توجه کافی به مسایل امنیتی جوملا باعث به هدر رفتن زحمات شما و اطلاعات وب سایت شما منجر گردد. در این کتاب شما با پارامترهای بالا بردن امنیت سایتهای جوملایی پرداخته می شود. شما با مطالعه این کتاب می توانید وب سایت امنت تری داشته و از حمله های هکر ها در امان باشید. جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز بوده و کاربران زیادی در سراسر جهان از جوملا استفاده می کنند. امید است که کتاب امنیت جوملا مورد توجه شما عزیزان قرار بیگرد. 

عنوان: کتاب راهنمای امنیت سایت جوملا

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: مصطفی سعیدی

تعداد صفحه: 37

حجم فایل: 1 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب مقدمه ای بر نظریه کدگذاری‎ به زبان فارسی

دانلود کتاب مقدمه ای بر نظریه کدگذاری‎

کتاب نظریه کد گذاری به مطالعه روش های رمز نگاری اطلاعات می پردازد که امنیت و جامعیت داده ای را فراهم می آورد. این کتاب با بررسی تاریخچه نظریه کد گذاری که توسط ریچارد همینگ در سال 1948 ابداع گردید و تا امروز با پیشرفت علوم رایانه روشهای بهینه تر و کاملتری از الگوریتم های رمز نگاری مورد استفاده قرار می گیرد. این کتاب به بررسی محاسبات و الگوریتم های محاسباتی ریاضی محض به بررسی و اثبات فرمول و روشهای رمز نگاری مطمئن روش نوینی در علم رمز نگاری داده ای به دست آورد. امید است که این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بیگرد.

عنوان: :دانلود کتاب مقدمه ای بر نظریه کدگذاری‎

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: محمد غلامی

تعداد صفحه: 315

حجم فایل: 3.3 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آشنایی با حمله DOS حملات تکذیب سرویس به زبان فارسی

دانلود کتاب آشنایی با حمله DOS حملات تکذیب سرویس به زبان فارسی

حمله DoS یکی از روشهای تکذیب سرویس جهت از دسترس خارج ساختن یک سرویس می باشد که هکر ها جهت متوقف کردن و باز داشتن ارائه خدمات در یک سازمان و یک وب سایت انجام می دهند.Denial of Service در واقع یک نوع حمله اختلال در کار سرویس می باشد که این حملات یکی از مشهورترین روشهای مناسب جهت حمله اینترنتی می باشد که اکثر اوقات یکی از تنها روشهای هکر های جهان به شمار می آید در این کتاب شما با روشهای جلوگیری از حملات داس و تکذیب سرویس آشنا خواهید شد و خواهید توانست بهترین روش را برای جلوگیری از این نوع حملات اتخاذ کنید. شما می توانید این کتاب را رایگان از سایت آغازه دانلود کنید.

عنوان: :کتاب آشنایی با حمله DOS حملات تکذیب سرویس

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: مهران صاحب کوهی

تعداد صفحه: 66

حجم فایل: 1.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب راهبردها و راهکارها در جنگ نرم به زبان فارسی

دانلود کتاب راهبردها و راهکارها در جنگ نرم به زبان فارسی

کتاب راهبردها و راه کارهای جنگ نرم که به بررسی تئوری و تاریخ جنگ نرم در عصر ارتباطات امروز می پردازد. این کتاب راهکارهای جهت ارزیابی حمله سابری را مورد پوشش قرار میدهد. شما با مطالعه این کتاب می توانید به اهیمت لزوم دفاع در مقابل حملات سایبری و جنگ نرم پی ببرید.  همانطور که می دانید هر ویروس رایانه ای یک هدفی دارد اگر هدف یک ویروس مختل کردن و در نهایت ار بین بردن و نابود کردن امنیت یک جامعه باشد می توانید حاکمیت یک ارگان و یک دولت را زیر سوال ببرد. جنگ نرم وابسته به مرز مشترک بین دو کشور نمی باشد و وضعیت مکان و زمان آن وابسته به شرایط گوناگونی می باشد. در این کتاب شما بطور مفصل با جنگ نرم و راهکارهای امنیت اطلاعات آشنا خواهید شد. امید است که مورد توجه دوستان قرار بگیرد.

عنوان :کتاب راهبردها و راهکارها در جنگ نرم

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: جعفر دمیرچی

تعداد صفحه: 684

حجم فایل: 2.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آشنایی با فایروال، سیستم های تشخیص نفود و Honey pot

آشنایی با فایروال سیستم های تشخیص نفود و Honey pot

امنیت داده ها امروزه یکی از فرایندهای بسیار هزینه بر در یک سازمان به شمار می آید هرچند رسیدن به امنیت مطلق در دنیای  مجازی و در پهنای شبکه ی جهانی اینترنت امری غیر ممکن به شمار می آید ولی با روشهایی و انجام تست نفوذ پذیری می توان ضریب امنیتی شبکه های داخلی و وب سایت خود را افزایش داد. در این کتاب که از فصل 17 دوره ی آموزشی CEH  که به مباحث امنیتی پرداخته می شود به بررسی فایروال و مکانیزم عملکرد Firewall ، سیستم تشخیص احراز هویت یا در اصطلاح Evading IDS و نیز بررسی Honeypots اشاره شده است. امید است شما با مطالعه ی این کتاب بتوانید بر دانش خود در زمینه امنیت داده ها و بالا بردن ضریب امنیت سازمان خود اقدام کنید. شما می توانید این کتاب را رایگان از سایت آغازه دانلود کنید.

عنوان : کتابآشنایی با فایروال سیستم های تشخیص نفود و Honey pot

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: احسان نیک آور

تعداد صفحه: 37

حجم فایل: 1.5 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش امنیت در PHP به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش امنیت در PHP

در این بخش از سایت آغازه کتاب آموزش امنیت در زبان برنامه نویسی PHP را که شما را با انواع حملات و روشهای نفوذ و هک سیستم های تحت وب پی اچ پی آشنا می کنیم. همانطور که می دانید زبان PHP یک زبان برنامه نویسی مفسری بوده که امروزه طرفداران بسیاری در طراحی پرتال های سازمانی و وب سایت ها دارد. اشنایی با روشهای نفوذ و کد نویسی امن یکی از مهمترین اهداف این آموزش می باشد این کتاب به زبان فارسی نوشته شده است که امید است مورد توجه شما علاقه مندان قرار بیگیرد.

عنواندانلود کتاب آموزش امنیت در PHP

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: شهریار جلایری

تعداد صفحه: 158

حجم فایل: 4 مگابایت

ادامه مطلب ...

دانلود کتاب آموزش لینوکس BackTarck 5 امنیت شبکه به زبان فارسی

کتاب آموزش لینوکس BackTarck 5 امنیت شبکه

بک ترک BackTarck یک توزیع لینوکس می باشد که دارای ابزارهای امنیت و تست نفوذ شبکه و بسیاری از نرم افزارهای مانیتورینگ شبکه قرار داده شده است. در واقع این توزیع گنو لینوکس کلکسیونی از ابزارهای امنیت میباشد که مورد استفاده بسیاری از علاقه مندان امنیت شبکه قرار گرفته است . کتاب فوق نوشته مهندس عظیم زاده می باشد که BackTarck 5 را بطورکامل تشریج کرده است. شما در این کتاب با روشهای بالا بردن ضریب امنیت شبکه در یک سازمان آشنا خواهید شد. امید است که مورد توجه شما علاقه مندان قرار بگیرد.

عنوان کتاب آموزش لینوکس BackTarck 5

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: مهندس عظیم زاده

تعداد صفحه: 175

حجم فایل: 5 مگابایت

ادامه مطلب ...

نرم افزارهای مورد نیاز

ادوب ریدر

foxit reader

win rar

رفع مشکل بلاک شدن سایت ها توسط Nod32

خبرنامه

خبرنامه سایت آغازه

اگر عضو خبرنامه شوید، بدون نیاز به بازدید از سایت خبرها و مطالب بلافاصله پس از انتشار به ایمیل شما فرستاده میشوند. لطفا جهت عضویت در گروه سایت آغازه ایمیل خود را وارد کنید.

خبرنامه گوگل
اشتراك در آغازه
:نشانی پست الکترونیک

بازدید از این گروه

 

Telegram C

صفحه ی فیس بوک سایت آغازه

کاربران عزیز سایت آغازه از این به بعد میتوانید جدیدترین اخبار و مطالب بروز شده سایت را در صفحه فیس بوک آغازه به ادرس زیر دنبال کنید.

http://fb.com/siteaghazeh

بازدید کنندگان

در حال حاضر 58 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

اطلاعات سایت

بازدیدکنندگان
6369
مطالب
1750
وب لینک
2
تعداد بازدید مطالب
9522061

ورود به سایت

معادلات دیفرانسیل
فیلم آموزش معادلات دیفرانسیل برای دانشجویانی که درگیر پاس کردن این درس هستند و با یادگیری مفاهیم این درس مشکل زیادی دارند و میخواهند بصورت سریع معادلات دیفرانسیل را یاد بگیرند
پایگاه داده
فیلم مجموعه آموزشی درس پایگاه داده ها را به زبان فارسی تقدیم کاربران عزیز مینماییم. این مجموعه علاوه بر فیلمهای آموزشی به زبان فارسی دارای جزوه های دستنوشته و فایل صوتی اساتید برتر کشور (روحانی رانکوهی) و حل تمارین و حل تست نیز میباشد.
معماری کامپیوتر
فیلم فارسی درس محاسبات عددی این فیلم بی نظیر شامل آموزش درس محاسبات عددی به صورت مفهومی همراه با حل تمرین و مثال های گوناگون توسط استاد پای تخته انجام میشود.
مدار منطقی
فیلم آموزشی درس مدار منطقی از کتاب موریس مانو به زبان فارسی مناسب برای دانشجویان رشته های برق و کامپیوتر تهیه شده است.
مهندسی نرم افزار
ه مجموعه فیلمهای آموزشی درس مهندسی نرم افزار را ویژه داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دانشجویان عزیز تقدیم میکنیم. فیلم فارسی درس مهندسی نرم افزار بر اساس کتاب پرسمن ویرایش 6 میباشد

تبلیغات متنی

مدار الکتریکی
مجموعه فیلم آموزشی فارسی درس مدار الکتریکی 1 به زبان فارسی در 3 عدد DVD با کیفیت عالی را تقدیم دانشجویان سخت افزار و مهندسی برق برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دوره کارشناسی می نماییم.
پکیج کتابهای سایت آغازه
خرید پستی کلیه کتابهای سایت آغازه در قالب 4 عدد DVD
فیلم های آموزشی سایت آغازه
خرید پستی مجموعه اول و دوم فیلم های آموزشی رشته کامپیوتر
سایر محصولات فروشگاه آغازه
عرضه جدیدترنی محصولات آموزشی اختصاصی رشته کامپیوتر در ایران
محصولات شبکه های کامپیوتری
خرید پستی مجموعه فیلم های آموزشی شبکه های کامپیوتری

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید